WTForms 3.0.0 - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Invalid field name '%s'.
kk: Жарамсыз '%s' өріс атауы.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
kk: Өріс мәні %(other_name)s өрісімен бірдей болуы тиіс.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
kk[0]: Өріс ұзындығы кем дегенде %(min)d таңба болуы тиіс.
kk[1]: Өріс ұзындығы кем дегенде %(min)d таңба болуы тиіс.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
kk[0]: Өріс ұзындығы көп дегенде %(max)d таңба болуы тиіс.
kk[1]: Өріс ұзындығы көп дегенде %(max)d таңба болуы тиіс.

en: Field must be exactly %(max)d character long. | Field must be exactly %(max)d characters long.
kk[0]: Өріс ұзындығы дәл %(max)d таңба болуы тиіс.
kk[1]: Өріс ұзындығы дәл %(max)d таңба болуы тиіс.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
kk: Өріс ұзындығы %(min)d және %(max)d таңба арасында болуы тиіс.

en: Number must be at least %(min)s.
kk: Сан кем дегенде %(min)s болуы тиіс.

en: Number must be at most %(max)s.
kk: Сан көп дегенде %(max)s болуы тиіс.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
kk: Сан %(min)s және %(max)s аралығында болуы тиіс.

en: This field is required.
kk: Бұл өріс міндетті түрде керек.

en: Invalid input.
kk: Жарасыз енгізу.

en: Invalid email address.
kk: Жарамсыз эл. пошта адресі.

en: Invalid IP address.
kk: Жарамсыз IP адрес.

en: Invalid Mac address.
kk: Жарамсыз Mac адрес.

en: Invalid URL.
kk: Жарамсыз URL адресі.

en: Invalid UUID.
kk: Жарамсыз UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
kk: Жарамсыз мән, келесінің біреуі болуы тиіс: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
kk: Жарамсыз мән, келесінің ешқайсысы болмауы тиіс: %(values)s.

en: This field cannot be edited.
kk: Бұл өрісті өңдеу мүмкін емес.

en: This field is disabled and cannot have a value.
kk: Бұл өріс сөндірілген және мәнге ие бола алмайды.

en: Invalid CSRF Token.
kk: Жарамсыз CSRF токені.

en: CSRF token missing.
kk: CSRF токені жоқ болып тұр.

en: CSRF failed.
kk: CSRF сәтсіз аяқталды.

en: CSRF token expired.
kk: CSRF токенінің мерзімі аяқталды.

en: Invalid Choice: could not coerce.
kk: Жарамсыз таңдау: Мәнін келтіру мүмкін емес.

en: Choices cannot be None.
kk: Таңдаулар мәні Ешнәрсе болмауы тиіс.

en: Not a valid choice.
kk: Жарамды таңдау емес.

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
kk: Жарамсыз таңдау(лар): бір немесе бірнеше деректер енгізуін келтіру мүмкін емес.

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field. | '%(value)s' are not valid choices for this field.
kk[0]: '%(value)s' бұл өріс үшін жарамды таңдау емес.
kk[1]: '%(value)s' бұл өріс үшін жарамды таңдаулар емес.

en: Not a valid datetime value.
kk: Жарамды күн мен уақыт мәні емес.

en: Not a valid date value.
kk: Жарамды күн мәні емес.

en: Not a valid time value.
kk: Жарамды уақыт мәні емес.

en: Not a valid week value.
kk: Жарамды апта мәні емес.

en: Not a valid integer value.
kk: Жарамды бүтін сан мәні емес.

en: Not a valid decimal value.
kk: Жарамды ондық мән емес.

en: Not a valid float value.
kk: Жарамды қалқымалы үтірлі сан мәні емес.
