WTForms 2.0dev - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Invalid field name '%s'.
sk: Neplatný názov poľa '%s'.

en: Field must be equal to %(other_name)s.
sk: Hodnota poľa musí byť rovnaká ako v prípade %(other_name)s.

en: Field must be at least %(min)d character long. | Field must be at least %(min)d characters long.
sk[0]: Pole musí obsahovať aspoň %(min)d znak.
sk[1]: Pole musí obsahovať aspoň %(min)d znaky.
sk[2]: Pole musí obsahovať aspoň %(min)d znakov.

en: Field cannot be longer than %(max)d character. | Field cannot be longer than %(max)d characters.
sk[0]: Pole nesmie byť dlhšie ako %(max)d znak.
sk[1]: Pole nesmie byť dlhšie ako %(max)d znaky.
sk[2]: Pole nesmie byť dlhšie ako %(max)d znakov.

en: Field must be exactly %(max)d character long. | Field must be exactly %(max)d characters long.
sk[0]: Pole musí byť presne %(max)d znak dlhé.
sk[1]: Pole musí byť presne %(max)d znaky dlhé.
sk[2]: Pole musí byť presne %(max)d znakov dlhé.

en: Field must be between %(min)d and %(max)d characters long.
sk: Počet znakov v poli musí byť medzi %(min)d a %(max)d.

en: Number must be at least %(min)s.
sk: Číslo musí byť aspoň %(min)s.

en: Number must be at most %(max)s.
sk: Číslo musí byť najviac %(max)s.

en: Number must be between %(min)s and %(max)s.
sk: Číslo musí byť medzi %(min)s a %(max)s.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Invalid input.
sk: Neplatný vstup.

en: Invalid email address.
sk: Neplatná emailová adresa.

en: Invalid IP address.
sk: Neplatná IP adresa.

en: Invalid Mac address.
sk: Neplatná MAC adresa.

en: Invalid URL.
sk: Neplatné URL.

en: Invalid UUID.
sk: Neplatné UUID.

en: Invalid value, must be one of: %(values)s.
sk: Neplatná hodnota, povolené hodnoty sú: %(values)s.

en: Invalid value, can't be any of: %(values)s.
sk: Neplatná hodnota, nesmie byť jedna z: %(values)s.

en: This field cannot be edited.
sk: Toto pole nie je možné upravovať.

en: This field is disabled and cannot have a value.
sk: Toto pole je zakázané a nemôže mať hodnotu.

en: Invalid CSRF Token.
sk: Neplatný CSRF token.

en: CSRF token missing.
sk: Chýba CSRF token.

en: CSRF failed.
sk: Chyba CSRF.

en: CSRF token expired.
sk: CSRF token expiroval.

en: Invalid Choice: could not coerce.
sk: Neplatná voľba: hodnotu sa nepodarilo previesť.

en: Choices cannot be None.
sk: Výbery nemôžu byť žiadne.

en: Not a valid choice.
sk: Neplatná voľba.

en: Invalid choice(s): one or more data inputs could not be coerced.
sk: Neplatná voľba: jeden alebo viacero vstupov sa nepodarilo previesť.

en: '%(value)s' is not a valid choice for this field. | '%(value)s' are not valid choices for this field.
sk[0]: '%(value)s' nieje platnou voľbou pre toto pole.
sk[1]: '%(value)s' niesú platnou voľbou pre toto pole.
sk[2]: '%(value)s' nieje platnou voľbou pre toto pole.

en: Not a valid datetime value.
sk: Neplatná hodnota pre dátum a čas.

en: Not a valid date value.
sk: Neplatná hodnota pre dátum.

en: Not a valid time value.
sk: Nie je platná hodnota času.

en: Not a valid week value.
sk: Nie je platný týždeň.

en: Not a valid integer value.
sk: Neplatná hodnota pre celé číslo.

en: Not a valid decimal value.
sk: Nie je platnou desatinnou hodnotou.

en: Not a valid float value.
sk: Neplatná hodnota pre desatinné číslo.
